Zakres usług

Usługi świadczone przez moje biuro mają bardzo szeroki zakres.

Zajmujemy się prowadzeniem wszelkich ewidencji księgowych, kadrowych i ZUS, zarówno dla małych jednoosobowych firm jak również dla spółek z o. o., jawnych, wspólnot mieszkaniowych stowarzyszeń oraz innych organizacji wymagających prowadzenia ewidencji księgowych.
Ewidencje księgowe co do zasady prowadzimy w oparciu o własne oprogramowanie. Natomiast w przypadku dużych firm, generujących setki dokumentów, posiadających własną infrastrukturę, usługi księgowe wykonujemy w module telepracy - przy użyciu zdalnego pulpitu.

Obsługujemy podmioty gospodarcze prowadzące działalność na terenie całego kraju. Klienci działający poza terenem Szczecina, dokumenty dostarczają za pośrednictwem poczty kurierskiej.

W imieniu klientów kontaktujemy się z urzędem skarbowym i ZUS i we własnym zakresie przekazujemy wszelkie deklaracje. Kontrole przeprowadzane przez urząd skarbowy lub ZUS przeprowadzane są w siedzibie biura.

Kontakt

tel. +48 605 297 807
tel. +48 91 421 3284
e-mail: biuro@bkep.pl

Biuro Księgowe
Ewa Polonis
ul. Niemcewicza 14 G/3
71-520 Szczecin

Nasza strona na Facebooku:

XNie pokazuj tego powiadomieniaUwaga: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.