O FIRMIE

Na szczecińskim rynku działamy od 1994 roku, świadcząc usługi księgowe na najwyższym poziomie. Dzięki temu zyskaliśmy ogromne doświadczenie, z którego na co dzień korzystają klienci. Liderką naszego pięcioosobowego, wykwalifikowanego zespołu jest Ewa Polonis, główna księgowa i właścicielka firmy. Posiada ona świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów o numerze 14001/99.

Naszym celem jest wspieranie przedsiębiorców w wypełnianiu obowiązków nakładanych m. in. przez Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Państwową Inspekcję Pracy. Świadczymy usługi księgowe,  oraz kadrowo -płacowe. Żeby zapewnić kompleksową obsługę naszym klientom, współpracujemy stale z kancelarią prawną oraz z biurem doradztwa podatkowego.

Obsługujemy zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze jak i spółki, spółdzielnie i organizacje pozarządowe. Przez ponad 25 lat działalności, wśród naszych klientów znalazły się firmy usługowe, handlowe i produkcyjne, działające na terenie kraju i poza jego granicami.

Dbając o jakość świadczonych usług, nasz zespół regularnie uczestniczy w szkoleniach poświęconych najnowszym zmianom w przepisach i ich interpretacjom publikowanym przez organy kontrolne. Zdobytą wiedzą dzielimy się z naszymi klientami, między innymi za pośrednictwem newslettera.

Dużą wagę przykładamy do poufności i bezpieczeństwa powierzonych nam informacji. W celu zapewnienia bezpieczeństwa przechowywania danych, korzystamy z profesjonalnych usług IT.

Jesteśmy otwarci na potrzeby klienta, dlatego nasza oferta jest elastyczna. Jeśli chcesz się zapoznać z jej szczegółami, zapraszamy do zakładek OFERTA i CENNIK.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ADRES

Niemcewicza 14G/3

71-520 Szczecin

ADRES E-MAIL
NR TELEFONU